SLUŽBY – TVORBA WEBU

Internetový marketing a SEO optimalizace

Na webových stránkách je mimo jiné důležitá také pravidelná návštěvnost! Ta zaručí, že právě vaše služby nebo produkty nezapadnou do těch méně vyhledávaných. Této návštěvnosti dosahujeme pomocí kvalitní SEO (Search Engine Optimalization) a PPC/PTP kampaně.

Grafický návrh webu

Dle Vašeho požadavku odborně připravíme grafický layout. Stránka tak bude nejen graficky přitažlivá, ale i programově funkční. Vše testujeme na velké škále zařízení, a tak je výsledek vždy perfektní.

Programování na moderních frameworcích

Programujeme na moderních frameworcích, které jsou jednak bezpečné, jednak zajišťují pravidelnou ochranu díky neustálému vývoji. Na backendu bude tak Nette framework s kombinací Bootstrap frameworku v popředí. Vše bude tedy moderní, svižné a dustupné z kteréhokoliv zařízení.

Návrh databází

Zajistíme Vám návrh kvalitní databáze tak, aby na ní webová stránka pracovala bez sebemenšího problému! Popřípadě vám navrhneme řešení pro jakýkoliv projekt. Vše vyvíjíme na různých verzích databáze SQL, webové projekty zejména na MySQL.

Responzivní design

Webové stránky dnes nejsou určené jen pro počítače s jedním rozlišením, jako tomu bylo před lety. Web je dnes navštěvován zejména z mobilních zařízení, které je každé specifické velikostí displeje. Náš tým testuje webové stránky na velkém množství nejpoužívanějších zařízení, prohlížečů i operačních systémů tak, aby byl výsledek vždy perfektní.

Instalace a spuštění redakčního systému Wordpress

Chtěli byste začít používat redakční systém WordPress? Nevíte jak na to? Nevadí! Nejen s tímto, ale také s mnoha dalšímy problémy vám v rámci tohoto populárního systému rádi pomůžeme. Stejně tak s námi vyřešíte vlastní Wordpress pluginy či editaci stávajících.

Technologie, které používáme

Kontaktujte nás

  • Vše začíná Vaším kontaktem s naším specialistou, případně zadáním požadavku na našem e-shopu online
  • Domluvíme schůzku, při které probereme všechny podrobnosti
  • Dodáte materiály pro webové stránky, případně navrhneme vlastní, které Vám odešleme ke schválení
  • Vytvoření webových stránek na základě Vašich požadavků
  • Spuštění webu a finalizace projektu

Kontakt