SLUŽBY – TISK

Tisk a příprava knihy

Lepená měkká vazba (V2)

Takto svázanou knihu známe také pod názvem brožovaná kniha nebo paperback. Jedná se o vazbu, kde je knižní blok zavěšen lepením speciálními lepidly do kartonové nebo laminované obálky. Následně je kniha oříznuta po třech stranách.

Šitá měkká vazba (V4)

Knižní blok je ve hřbetě sešitý tavnou nití a následně zavěšený do kartonové nebo laminované obálky tak jako u předchozí vazby V2. Celá kniha je potom také oříznuta po třech stranách.

Tuhá vazba (V8)

Knižní blok, lepený nebo sešitý nitěmi, je šitím zavěšen do tvrdých desek. Desky jsou vyrobeny z předního a zadního kartonu a hřbetníku. Následně jsou desky celoplošně potaženy plátnem nebo papírem. Papír může být potištěný, laminovaný nebo jinak upravený. Je možné použít i kůži, koženku, různé imitace materiálů atd. Spojení bloku a desek zajišťují předsádky, podlepené k vnitřním stranám desek.

Tisk a příprava časopisů

Stejně jako v případě knih, i v případě časopisů jsme schopni zajistit jejich kompletní přípravu. Od grafického zpracování až po redakční kontrolu.

Tisk časopisů se vždy provádí dle přesných požadavků zákazníka. Nejčastěji se však používají papíry typu LWC (Light Weight Coated – lehce natíraný). Tyto papíry mohou být buďto v lesklém, nebo v matném provedení. Standardně jsou k dispozici v gramáži od 50 do 80 g/m2.

Zajišťujeme kompletní návrhy a tisk vizitek

VVětšina společností sází na bílý podklad. Půjdete po jistotě nebo zvolíte netradiční design? To je na Vás, protože společně s námi Vám připravíme profesionální vizitky na míru. Tisku vizitek se věnujeme desítky let a je to pro nás každodenní práce.

Proč vizitky, když má dnes každý chytrý telefon?

Sice máme každý po kapsách alespoň jeden mobilní telefon, ale i tak se vizitky udržely jako standard v obchodní sféře, a to jak u živnostníků, tak firem všeho druhu.

Potisk triček, mikin, hrnků a dalšího...

Není nad to mít něco unikátního, co nikdo jiný nemá. Proto naše společnost nabízí možnost nechat si u nás vyrobit tričko či mikinu s vlastním potiskem. Naši specialisté Vám rádi vytvoří jedinečný návrh dle Vašich představ. Stanete se tak vlastníky skutečně originálního kousku.

Dresy

Přejete si dresy s vlastním potiskem? Ať už pro zábavu či okresní přebor, u nás jste na správném místě.

Je libo netradiční dárek?

Nechte si u nás vyrobit svůj vlastní hrnek a potěšte tak sebe či někoho dalšího.

Coffee to go kelímky

Provozujete kavárnu, kde se dveře netrhnou? Cílíte na to, aby si vás klienti snadno zapamatovali? Není nic jednoduššího než vlastní kelímek coffee to go. Odlišíte se tak od konkurence, a navíc si za relativně levný peníz rozšíříte reklamu po celém městě. Káva v těchto kelímcích cestuje společně s vaší reklamou. Pokud budete mít hezký designový kelímek, budete se odlišovat nejen svou kávou!