Naše služby

Tisk a příprava knihy

Lepená měkká vazba (V2)

Takto svázanou knihu známe také pod názvem brožovaná kniha nebo paperback. Jedná se o vazbu, kde je knižní blok zavěšen lepením speciálními lepidly do kartonové nebo laminované obálky. Následně je kniha oříznuta po třech stranách.

Šitá měkká vazba (V4)

Knižní blok je ve hřbetě sešitý tavnou nití a následně zavěšený do kartonové nebo laminované obálky tak jako u předchozí vazby V2. Celá kniha je potom také oříznuta po třech stranách.

Tuhá vazba (V8)

Knižní blok, lepený nebo sešitý nitěmi, je šitím zavěšen do tvrdých desek. Desky jsou vyrobeny z předního a zadního kartonu a hřbetníku. Následně jsou desky celoplošně potaženy plátnem nebo papírem. Papír může být potištěný, laminovaný nebo jinak upravený. Je možné použít i kůži, koženku, různé imitace materiálů atd. Spojení bloku a desek zajišťují předsádky, podlepené k vnitřním stranám desek.

Tisk a příprava časopisů

Stejně jako v případě knih, i v případě časopisů jsme schopni zajistit jejich kompletní přípravu. Od grafického zpracování až po redakční kontrolu.

Tisk časopisů se vždy provádí dle přesných požadavků zákazníka. Nejčastěji se však používají papíry typu LWC (Light Weight Coated – lehce natíraný). Tyto papíry mohou být buďto v lesklém, nebo v matném provedení. Standardně jsou k dispozici v gramáži od 50 do 80 g/m2.

Překlady

Nabízíme překlady knih, časopisů a jiných tiskovin, případně lokalizaci vašich webových stránek.

Jazyky, ze kterých překládáme:

  • angličtina
  • němčina
  • ruština
  • italština
  • španělština
  • francouzština

Překlad jsme schopni zajistit včetně kompletní redakce a jazykové korektury.

Tištěná reklama

Tištěná reklama je jeden ze základních prvků propagace. Je to jedna z nejjednodušších možností jak se zviditelnit. Nabízíme širokou škálu variant prezentace Vaší společnosti či Vašeho produktu, jako je potisk reklamních předmětů, výroba vizitek, potisk dopravních prostředků včetně autoplachet a mnoho dalšího. Dle použití výsledného produktu využíváme technologie a materiál odpovídajícího rozlišení a trvanlivosti.

Potisk aut

Řezaná fólie

Jednobarevné fólie, ze kterých se vyřezávají písmena a jednoduché tvary. Životnost fólií je 3–10 let (dle typu fólie).

Digitální tisk

Bílá nebo čirá fólie určená pro plnobarevný potisk a tvarový ořez. Vytisknout lze texty, grafiku nebo fotografie. Stálost tisku je minimálně tři roky.

Grafické návrhy

Dle Vašich požadavků odborně připravíme jakoukoliv tištěnou i multimediální prezentaci, vytvoříme logo společnosti s odborným kreativním přístupem a se zaměřením na požadavky klienta. Tvorba image corporation, firemních tiskovin (hlavičkové papíry, obálky, vizitky….) a jejich následná výroba.

Tvorba webových stránek

Webové stránky tvoříme na moderních frameworcích, jako jsou Nette a Bootstrap, popřípadě na CMS systémech, jako je Wordpress. Spolu s tím děláme i grafické návrhy webů, SEO optimalizaci, tvorbu vlastních pluginů do Wordpressu či vyvíjíme interní webové portály na míru.

Udržujeme vysoký standard, a tak například stránka v HTML5 a CSS3 je samozřejmostí. Všechny naše webové stránky testujeme na velkém množství nejrůznějších zařízení, při tvorbě responzivního webu tak docílíme vždy perfektního výsledku.

Zajišťujeme kompletní návrhy a tisk vizitek

VVětšina společností sází na bílý podklad. Půjdete po jistotě nebo zvolíte netradiční design? To je na Vás, protože společně s námi Vám připravíme profesionální vizitky na míru. Tisku vizitek se věnujeme desítky let a je to pro nás každodenní práce.

Proč vizitky, když má dnes každý chytrý telefon?

Sice máme každý po kapsách alespoň jeden mobilní telefon, ale i tak se vizitky udržely jako standard v obchodní sféře, a to jak u živnostníků, tak firem všeho druhu.